Akcja „Spraw aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”

W ciągu ostatnich dwóch lat w naszej szkole były organizowane różnego rodzaju licytacje, z których dochód został przekazany UNICEF. Nie inaczej będzie w tym roku. Nasza Szkoła organizuje kolejną akcję, z której dochód zostanie przekazany na pomoc ofiarom wojny domowej w Syrii. Akcja „Spraw aby dzieci z Syrii przetrwały zimę” ma zasięg globalny. Ze zgromadzonych środków UNICEF zobowiązuje się zakupić koce i odzież, które zostaną przekazane dzieciom i ich rodzinom z wyżej wspomnianego kraju. Przebieg akcji przedstawia się następująco. Do poniższego artykułu zostaną załączone zdjęcia przedstawiające wystawione na sprzedaż prace uczniów. Osoby zainteresowane kupnem poszczególnych dzieł, prosimy o kontakt z naszym szkolnym sekretariatem (324108053). Strona będzie systematycznie aktualizowana, a sprzedane prace będą z niej usuwane. Cena minimalna jednej pracy to 5 zł. Gorąco zapraszam wszystkich chętnych do zakupów!

W imieniu naszej Szkoły pragnę z góry podziękować wszystkim, którzy włączą się do naszej wspólnej akcji uczynienia świata choć odrobinę lepszym miejscem.