P1120904Z okazji zbliżającej się rocznicy 120- lecia szkoły 18 marca do naszej placówki zostali zaproszeni goście. Byli to dawni nauczyciele i absolwenci naszej placówki : p. Maria Surma – były dyrektor szkoły, p. Zofia Sosna – długoletnia nauczycielka, p. Anna Hajduczek-Kudela , p. Karol Hajduczek- starsi absolwenci naszej szkoły oraz nasze nauczycielki, które były także naszymi absolwentkami – p. Róża Buchcik, p. Monika Grzesiczek, p. Justyna Holubek oraz p. Katarzyna Krajs. Spotkanie odbyło się pod hasłem „ Wspominamy nasza szkołę”.

 

Uczniowie pod kierunkiem p. I. Hlubek przegotowali do gości pytania. Dotyczyły one ich pobytu i nauki w szkole oraz przebudowy szkoły. Goście ciekawie odpowiadali na pytania, wspominali dawnych nauczycieli oraz opowiadali zabawne sytuacje z ich szkolnego życia. Uczniowie dowiedzieli się jak bardzo różniła się szkoła i nauka w niej od tej dzisiejszej. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy wszystkim w naszym edukacyjnym spotkaniu.


Napisała: Jolanta Pytlik