IMG 9395W niedzielę 02.06.2019r. na terenie naszej szkoły odbył się festyn, zorganizowany przez Radę Rodziców. Przygotowano wiele niespodzianek, z których dzieci mogły korzystać do 19. Na sali gimnastycznej przygotowano wystawę kronik szkolnych. Pogoda dopisała i duch zabawy pozostał do końca imprezy. Na każdej buzi było widać uśmiech, zadowolenie. Dzieci chętnie robiły sobie fantazyjne tatuaże i ciekawe malunki na twarzy. Wszystkie dzieci świetnie się bawiły na zjeżdżalniach. Malowały ekologiczne torby i wykonywały ciekawe kompozycje na folii. Pani Asia miała dla dzieci kolorowe balony. Pojawili się strażacy, którzy ochłodzili gorące popołudnie.

 

Na scenie nie zabrakło występów naszych przedszkolaków i uczniów kl.1-7. Prezentowali tańce, piosenki i wierszyki w j. polskim i j. angielskim. W szkole była kawiarenka z kawą i domowymi wypiekami. Można było kupić hamburgery, zapiekanki, frytki, kiełbaski, karczek, langosze, a dla osłodzenia życia cukrową watę, lody oraz zimne napoje, a także przepyszną kawę mrożoną. Prowadzona była loteria fantowa i sprzedaż cegiełek. W czasie imprezy został rozegrany bieg uliczny o Puchar Burmistrza Krzanowic, który wszedł już na stałe do naszego programu. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Dziękujemy wszystkim za udział w festynie i pomoc w jego organizacji.