We wtorek 24.05.2018r. „Teatrzyk Niewielki” wziął udział w Powiatowym Festiwalu Artystycznym w konkursie teatralnym w Kuźni Raciborskiej. Przedstawił tam spektakl „Od bajki do bajki”- autorstwa i w reżyserii Ireny Hlubek. W spektaklu tym postacie bajkowe przechodzą zabawne perypetie przechodząc od bajki do bajki. Na scenie zagrali uczniowie klasy czwartej : Agnieszka Wydra, Jan Szebel, Wiktoria Ploch, Emilia Jachim, Miriam Dudacy, Daria Hnida, Wiktoria Durczok, Victoria Wódka i Bartosz Kuc. Spektakl ten znalazł się w kręgu laureatów konkursu.

Niestety nie znamy jeszcze miejsca, gdyż na wyniki trzeba czekać aż do 24.05.208r., kiedy nastąpi gala wręczania nagród laureatom. Do Kuźni Raciborskiej dzieci pojechały z Panią Marysią Rzeźnicką i Ireną Hlubek, ale w Kuźni Raciborskiej do MOKSiR-u doszła tez Pani Małgorzata Dudacy-Matkowska . Zdjęcia robiły Panie M. Rzeźnicka i M. Matkowska. Obie Panie bardzo pomogły nam. Kiedy dojechaliśmy do Raciborza za brawurowo zagrany spektakl dzieci otrzymały nagrodę po dwie gałki lodów w „Misiu” obok Leclerca.

Napisała: Irena Hlubek